Guangzhou Şerefe Ambalaj CO.,LTD

Plastik Musluk Kapağı, kahve valfi, kahve kapsülü, plastik bakla plastik sap üreticisi!   E-posta: sales03cpack@cxbottles.com TEL: 86 13538716661 Wechat: 13538716661

Ürünler
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
videolar
Ana sayfa

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

Certifications
Çin Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD Sertifikalar
Çin Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD Sertifikalar
Customers Reviews
Bu, ikinci sene Spout için tezahürat ile işbirliği, Selfoli iyi bir kişidir, Hasta hizmeti ve kaliteli ürünleri için teşekkürler.

—— Bay Paul

İkinci seferlik tezahürat paketi ile ziyaretinizde yardım ve talimatınızla daha fazla pazar payı elde ediyorum.

—— Bay Nitin

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Cheer Pack
İhracat p.c : 70% - 80%
Guangzhou Şerefe Ambalaj Co, Ltd 2007 yılında kurulmuş, üç marka Şerefe Paketi, CMS, kereste kurt vardır. “Vaat etmek için yaşa, davranış kurallarına sahip olmalı” kurumsal ruhuna sadık kalarak. Kuruluşundan bu yana, her zaman yüksek kaliteli ve gıda sınıfı musluğu kapağı, kahve kapsülü kapsülü, kapsül tarifi paketi, tek yönlü gaz alma Vanası, yapıştırma makinesi, fermuar, plastik torba klipsleri, sıvı emzik torbaları ve diğer plastik paket aksesuarları üzerine odaklanın.

Fabrika # 7 Xinlian Kuzey Yolu, Banghu, Renhe Kasabası, Baiyun Bölgesi, Guangzhou, Guangdong Eyaleti, Çin; Yaklaşık 3500 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.

Araştırma ve geliştirmede lider

Şerefe paketi bağımsız araştırma ruhuna önem verir, araştırma ve geliştirme yatırımları her geçen yıl artmış, yeni kalıp tasarlama, daha pratik ve daha hassas plastik ambalaj üretimi geliştirilmeye başlanmıştır.

Plastik kapsül üretimi birçok uygulamayı kapsamaktadır: gıda alanı, içecek alanı, kozmetik alanı, Günlük Kimyasal alan, deterjan alanı, baharat alanı, kimyasal alan, ilaç, tarım alanı ve diğer alanlar.

İnovasyona Odaklanın

İnovasyon, teşebbüsün gelişmesini sağlamak için çok önemli bir kaynaktır, aynı zamanda işletmelerin pazarla daha iyi iyileşmelerine, rekabetçiliğini korumalarına yardımcı olur. Böylece araştırma geliştirme ekibine gelirlerin% 20-30'unu enjekte etti. Ve şimdi Şerefe Paketi, bazı fikri mülkiyet hakları, teknoloji patentleri aldı.

Kaliteye Odaklanın

Şerefe Paketi her zaman kalitenin bir işletme için hayati olduğuna inanır, tüm müşterilere güvenilir ve istikrarlı kaliteli ürünler sunmakta ısrar eder. Tüm ürünler kesinlikle fabrikada teslim edilmeden önce fabrika kalite kontrol departmanı tarafından kontrol edilecektir.

Kişiye odaklanmak

Şerefe Paketi mükemmel bir bilim yönetim sistemi kurmak, deneyimli işçiler bağımsız operasyona kadar yeni personel yetiştirecek, araştırma ve geliştirme ekibi, profesyonel üretim ekibi, keskin pazarlama ekibi, titiz servis ekibi var.

Hareketli devam

Şerefe Paketi plastik ambalaj endüstrisinin lideri olmak için çalışıyor, farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için daha fazla ürün yapmaya adadık. Ayrıca, satış ağımız hem iç pazarda hem de yurtdışında geniş; Ürünlerimiz Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Avustralya, Asya, Güney Afrika ve tüm dünyaya ihraç edilmektedir. Şerefe Paketi devam ediyor.

İletişim bilgileri
Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. SU

Tel: +0086-13538716661

Faks: 86-20-36023227

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)