Guangzhou Şerefe Ambalaj CO., LTD

Plastik Kırıcılar Üretici Kap, kahve vana, kahve kapsül, plastik bakla plastik saplı! E-posta: sales01cpack@cxbottles.com TEL: 86 13809244286 Skype: selfoli Wechat: 13809244286

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Certifications
iyi kalite Bükümlü Sput Kapağı satış için
iyi kalite Bükümlü Sput Kapağı satış için
Customers Reviews
Bu, ikinci sene Spout için tezahürat ile işbirliği, Selfoli iyi bir kişidir, Hasta hizmeti ve kaliteli ürünleri için teşekkürler.

—— Bay Paul

İkinci seferlik tezahürat paketi ile ziyaretinizde yardım ve talimatınızla daha fazla pazar payı elde ediyorum.

—— Bay Nitin

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD
Şerefe Fabrikası makine makine Sergi-01 Sergi-02 sergi-03

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Cheer Pack
İhracat p.c : 70% - 80%
2018

Artan sipariş ihtiyacını karşılamak için 200 bin dolar değerinde ileri ve hızlı enjeksiyon makinesi satın aldı. Bu makinenin üretim kapasitesi süper büyük, 24 saat içinde yaklaşık 550 bin ürün üretebilir.


2017

İhracat siparişleri, müşterilerin siparişlerini tamamlamak için fabrikamız, ürün hattını ve makine yükseltmesini, teslimat hızını garanti altına almak için yeniden biçimlendirmeye başlar.


2016

Birçok övgü alan yeni bir maske özü şırıngası kalıbı hazırladım. Fikri mülkiyet haklarımızı korumak için maske özü şırınganın görünüm patentini aldık.


2015

Kendi marka "JI MI SPACE" marka bilinirliği ve marka etkisini arttırmak için. Aynı yıl, birçok müşteriye sızdırmazlık makinelerine ihtiyaç duymak için özel olarak sızdırmazlık makinesi üretmek için bir bölüm kurduk.


2014

Kurumsal ürün ve imajı daha iyi yorumlayabilmek için, "Cxbottles" orjinal işaretini "Cheer Pack" olarak değiştirmeye ve SAIC'de başarılı bir şekilde kayıt yaptırmaya karar verin.

Ayrıca, fermuarlı, el çantası sapı ürün gamı ​​gibi birkaç büyük enjeksiyon makinesi ve ürün hattı eklenmiştir.


2013

"CM S" markasına sahip ve marka patentini almış. Bu marka dış mekan katlanabilir içme torbasında yaygın olarak kullanılmıştır.

Ve Eylül ayında, Dış Ticaret Bakanlığı kuruldu.


2012

Üretim hacminin gerekliliği için fabrika, o dönemde en gelişmiş otomatik kızak makinelerini tanıttı, ürün kapasitesi ve kalitesi büyük ölçüde iyileştirildi.


2011

Guangzhou İhracat Ürünleri Fuarı'na katılın ve olağanüstü bir başarı elde edin. Bu yıl satış hacmi aştı.


2010

Fabrika kurmak ve emzik kapağı, maske kapsül fincan, kahve bakla kapsül, tek yönlü gaz alma vanası ürün hattı gibi kendi ürün hattı var.

Şerefe Paketleme her zaman “vaat etmek, davranışlarda rehberlik olmalı” konusunda ısrar ediyor. Personelin sloganı olması zorunludur.


2009

Bacalı kapak serisi ürünü geliştirildi.


2008

Çin'deki en ünlü emtia firması olan Libai Group ile stratejik işbirliği sağlayın.


2007

Guangzhou Şerefe Ambalaj CO., Ltd Ticaret ve Sanayi Bürosunda kuruldu ve esnek ambalaj sanayi iş, "Cxbottles" tescilli markasıdır.

İletişim bilgileri
Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

İlgili kişi: Ms. Selfoli

Tel: 86-138-0924-4286

Faks: 86-20-36023227

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)